ibiza-overview-05x.jpg

Anketa

Které téma Vás nejvíce zajímá?

Letoviska - 6.8%
Pláže - 28.7%
Města a obce - 2.3%
Kluby - 34.7%
Památky - 5.4%
Výlety - 10.5%
Nákupy - 7.4%
Restaurace - 4.3%

Celkem hlasů: 352
Hlasování v této anketě již bylo ukončeno. Skončilo: 03 dub 2015 - 05:48

Reklama

Letoviska na severu

Prázdninové rezorty na severu a severovýchodě ostrova Ibiza patří k těm nejklidnějším a jsou ideální pro rodinnou dovolenou. Patří k nim letoviska Portinatx, Cala Sant Vicent a Port de Sant Miquel


Portinatx


Letovisko Portinatx na severu Ibizy patří k nejpůvabnějším na ostrově. Pláže v Portinatx jsou ukryté v malých, půvabných zátokách a voda v moři je křišťálově čistá. Mnoho rodin s dětmi míří právě sem, aby zde prožili svou dovolenou. V celém rezortu je spousta restaurací a několik obchodů. Ubytování nabízí několik hotelů a apartmánových komplexů. Okolí Portinatx je obklopeno nádhernou panenskou přírodou a láká k procházkám.

 

Cala Sant Vicent (Cala San Vicente)

 

Malý a klidný turistický rezort Cala Sant Vicent (Cala San Vicente) se nalézá na severovýchodním pobřeží Ibizy. Menší zátoka s širokou, písečnou pláží Cala Sant Vicent je oblíbenou letní destinací pro rodiny s dětmi, seniory, ale i pro příznivce vodních sportů. Po celé délce pláže se táhne dlážděná promenáda s palmami, kterou lemuje několik hotelů a restaurací. Dopravní spojení se zbytkem ostrova zajišťuje pravidelná autobusová linka, která funguje během hlavní turistické sezóny.


Port de Sant Miquel (Puerto de San Miguel)


Port de Sant Miquel (Puerto de San Miguel) je oblíbená a klidná prázdninová destinace na severu ostrova Ibiza. Ubytování v tomto rezortu si vybírají hlavně rodiny s dětmi a všichni ti, kteří si chtějí užít dovolenou nebo prázdniny v ničím nerušeném a krásném přírodním prostředí, díky kterému je sever Ibizy tak vyhledávaný. Zátoka s širokou, písečnou pláží Port de Sant Miquel je chráněna vysokými útesy a díky tomu je bezpečná jak pro koupání dospělých, tak i dětí. Pláž je velmi dobře vybavena k provozování mnoha vodních a sportovních aktivit. V rezortu najdete několik barů a restaurací, které jsou populární jak mezi turisty, tak i mezi místními obyvateli, protože tady připravují zaručeně čerstvé ryby a mořské plody. V letovisku jsou obchody s potravinami, plážovými potřebami a suvenýry, k dispozici je banka a lékárna. Dopravní spojení se zbytkem ostrova zajišťuje pravidelná autobusová linka. Za návštěvu rozhodně stojí 5 km vzdálená obec Sant Miquel de Balansat.

Dovolená na Ibize

Dovolená na Ibize

Hledat