ibiza-overview-05x.jpg

Anketa

Které téma Vás nejvíce zajímá?

Letoviska - 6.8%
Pláže - 28.7%
Města a obce - 2.3%
Kluby - 34.7%
Památky - 5.4%
Výlety - 10.5%
Nákupy - 7.4%
Restaurace - 4.3%

Celkem hlasů: 352
Hlasování v této anketě již bylo ukončeno. Skončilo: 03 dub 2015 - 05:48

Reklama

Prázdninová letoviska

Prázdninové letoviska na ostrově Ibiza.

Mapa letovisek Platja d´en Bossa

Letoviska na jihovýchodě

V jihovýchodní části ostrova Ibiza se nachází hned několik prázdninových letovisek. Mnoho ubytovacích možností naleznete přímo v hlavním městě Eivissa, které přes den působí klidně až poněkud ospale, ale večer to tady ožije a proslulý noční život se odehrává hlavně v okolí přístavu a v uličkách starých rybářských čtvrtí. Jen kousek od hlavního města Eivissa (Ibiza cuidad) leží známý rezort Platja d´en Bossa (Playa d'en Bossa), který patří k těm vůbec nejživějším a nejrušnějším na Ibize a vyhledávají ho ti, kteří přijeli na Ibizu za zábavou a kvůli nočním klubům. Ze stejných důvodů a skoro stejně tak rušné je letovisko Figueretes (Figueretas), leží jen pár minut od centra Eivissy. Naopak jako klidný rezort se dá označit Talamanca, ležící východně od centra hlavního města Eivissa, a to i přesto, že je od něj vzdálena jen necelé 2 km.

Číst dál...

Letoviska na východě

Na východním pobřeží Ibizy leží město a letovisko Santa Eulària des Riu (Santa Eulalia del Rio), jen několik kilometrů od něj se nachází příjemné turistické rezorty Es Canar (Es Caná) a Cala Llonga.

Číst dál...

Letoviska na severu

Prázdninové rezorty na severu a severovýchodě ostrova Ibiza patří k těm nejklidnějším a jsou ideální pro rodinnou dovolenou. Patří k nim letoviska Portinatx, Cala Sant Vicent a Port de Sant Miquel

Číst dál...

Letoviska na západě

Na západním pobřeží ostrova Ibiza nenajdete jen proslulé a velmi rušné město a letovisko Sant Antoni de Portmany (San Antonio), poměrně živý a rušný záliv Badia de Sant Antoni a mnohem klidnější malý rezort Cala Gració. Naopak velmi klidné až idylické rezorty jsou Cala Vedella (Cala Vadella) a Cala Tarida.

Číst dál...

Dovolená na Ibize

Dovolená na Ibize

Hledat