ibiza-overview-05x.jpg

Anketa

Které téma Vás nejvíce zajímá?

Letoviska - 6.8%
Pláže - 28.7%
Města a obce - 2.3%
Kluby - 34.7%
Památky - 5.4%
Výlety - 10.5%
Nákupy - 7.4%
Restaurace - 4.3%

Celkem hlasů: 352
Hlasování v této anketě již bylo ukončeno. Skončilo: 03 dub 2015 - 05:48

Reklama

Es Canar

Es CanarTuto velmi oblíbenou, v létě hodně navštěvovanou pláž, najdete v dobře chráněné zátoce na východě ostrova Ibiza, přímo ve stejnojmenném letovisku. Letovisko Es Canar s pláží působí velmi klidným a příjemným dojmem a má veškeré možné vybavení pro strávení klidné rodinné dovolené. Na pláži jistě využijete široké možnosti pro provoz vodních sportů, hlad a žízeň zaženete v některé z mnoha restaurací či barů. V okolí je množství obchodů se suvenýry a plážovým vybavením. Rezort a pláž mají velmi dobrou dopravní dostupnost, navíc v sezónu funguje i lodní doprava do měst Eivissa a Santa Eulària des Riu, taktéž máte možnost vydat se po moři na ostrov Formentera. A určitě nezapomeňte navštívit proslulé hippie trhy v blízké Punta Arabí, kde máte možnost nakoupit si originální, ručně vyrobené zboží. Okolí Es Canar je jako stvořené pro toulky po pobřeží, ať už se vydáte směrem na jih do města Santa Eulària des Riu nebo na sever do zátoky Cala Sant Vicent, určitě nebudete zklamáni.

Velikost: 350 metrů dlouhá a až 35 metrů široká pláž.

Poloha: Východ ostrova.

Nejbližší město: Es Canar 0km, Santa Eulària des Riu 4,5 km

Jak se dostat na pláž: Pláž je velmi dobře dostupná - autem, autobusem, lodí, pěšky, na kole. Autem jeďte ze Santa Eulària des Riu a sledujte ukazatele na Es Canar ( je to asi 5 minut jízdy).

Parkování: Neplacené parkoviště v centru letoviska, v sezonu nedostačující. Na parkovišti je i kiosek s turistickými informacemi.

Typ pláže: Jemný, přírodní písek světlé barvy. Pláž je velmi dobře chráněna.

Mořské dno: Malá hloubka s pozvolným klesáním mořského dna.

Životní prostředí: Obytné, rezidenční.

Vzdálenost od Eivissy: 20km

Vzdálenost od Santa Eulària des Riu: 4,5 km

Vybavení: Lehátka, slunečníky, WC, sprcha, půjčovna šlapadel, lodí a  vodních lyží, jízda na "banánu", množství obchodů v blízkosti pláže, záchranáři, přístup pro vozíčkáře, malý přístav pro lodě.

Kam na jídlo a pití: Velké množství restaurací a barů v různých cenových kategorií, jak v blízkosti pláže, tak i v ostatních částech letoviska.

Aktivity: Plavání,  relaxace, vodní lyžování, jízda na lodích, šlapadlech a na "banánu", rybolov, procházky po okolí.

Naše tipy:

Pokud je v sezónu pláž přeplněná, zajděte si na nedaleké pláže Cala Martina nebo Cala Nova (asi 10 - 15 minut pěšky). 


Pro koho je vhodná: Ideální pláž pro rodinnou dovolenou.

 

Dovolená na Ibize

Dovolená na Ibize

Hledat