ibiza-overview-05x.jpg

Anketa

Které téma Vás nejvíce zajímá?

Letoviska - 6.8%
Pláže - 28.7%
Města a obce - 2.3%
Kluby - 34.7%
Památky - 5.4%
Výlety - 10.5%
Nákupy - 7.4%
Restaurace - 4.3%

Celkem hlasů: 352
Hlasování v této anketě již bylo ukončeno. Skončilo: 03 dub 2015 - 05:48

Reklama

Port d´Es Torrent

Port d´Es TorrentDřív to byl jen malý přístav, dnes je Port d´Es Torrent oblíbené turistické letovisko s množstvím hotelových komplexů, apartmánů, bytů, restaurací, kaváren a barů. Nalézá se na začátku zálivu Badia de Sant Antoni, od města Sant Antoni de Portmany je vzdálen 5 km. Pláž je umístěna v zátoce, kterou chrání před větrem mys Punta de Sa Pedrera. Písečnou pláž lemují v zadní části borovice a má dobré podmínky pro vodní sporty, koupání je bezpečné i pro děti. Port d´Es Torrent má velmi dobrou dopravní dostupnost, ze Sant Antoni sem jezdí pravidelně linkové autobusy (autobusová zastávka je asi 50 metrů od pláže) a loď. Molo pro lodě je umístěno na levé straně od pláže. Kromě pravidelného lodního spojení ze Sant Antoni můžete využít i lodní výlety na blízké pláže Platges de Comte a Cala Bassa. V Port d´Es Torrent budete mít spoustu možností, jak využít volný čas - golf, tenis, motokáry (go-karting) a další zábavné aktivity.

Velikost: 100 metrů dlouhá a 50 metrů široká pláž.

Poloha: Jihozápad ostrova Ibiza.

Nejbližší město: Sant Antoni de Portmany 5 km

Jak se dostat na pláž: Autem, autobusem, lodí, na kole, pěšky, taxíkem.  Autem jeďte do Sant Antoni de Portmany nebo Sant Josep de sa Talaia a sledujte ukazatele. Autobus jezdí pravidelně Ze Sant Antoni. Loď odplouvá z přístavu v Sant Antoni (v sezónu).

Parkování: Parkovací možnosti jsou dobré.

Typ pláže: Jemný, přírodní písek hnědé barvy.

Mořské dno: Písek, na okrajích kameny. Střední hloubka.

Životní prostředí: Obytné, turistické.

Vzdálenost od Eivissy: 14,5 km

Vybavení: Lehátka, slunečníky, toalety, záchranáři.

Kam na jídlo a pití: Restaurace na pláži a v její blízkosti množství dalších restaurací, barů, kaváren.

Aktivity: Relaxace, plavání, šnorchlování, plážový volejbal.

Naše tipy:

  • Pokud chcete vidět město Sant Antoni de Portmany v noci nebo navštívit zdejší kluby - Es Paradis a Eden, využijte tzv. discobus, který jezdí pravidelně v sezónu mezi Port d´Es Torrent a Sant Antoni.  
  • Objevte další krásné pláže v blízkém okolí, které jsou odsud  dobře dostupné jak autobusem, tak i lodí - Platges de Comte a Cala Bassa. 

Pro koho je vhodná: Pro rodinnou dovolenou se všemi službami na dosah. Pro mladé lidi, kteří přijeli na Ibizu za zábavou a mají to odsud blízko do nočních klubů.

Dovolená na Ibize

Dovolená na Ibize

Hledat