ibiza-overview-04g.jpg

Anketa

Které téma Vás nejvíce zajímá?

Letoviska - 6.8%
Pláže - 28.7%
Města a obce - 2.3%
Kluby - 34.7%
Památky - 5.4%
Výlety - 10.5%
Nákupy - 7.4%
Restaurace - 4.3%

Celkem hlasů: 352
Hlasování v této anketě již bylo ukončeno. Skončilo: 03 dub 2015 - 05:48

Reklama

Nový vodní park na Ibize

Vodní park Sirenis Aquagames byl slavnostně otevřen 3. května 2012 a stal se tak další zajímavou atrakcí pro ty, kteří letos zavítají na Ibizu. Nový komplex byl vybudován na ploše 4500 m² vedle hotelu Sirenis Seaview Country Club v letovisku Port des Torrent, které se nachází v zálivu u Sant Antoni de Portmany.

Vodní park slouží nejen hotelovým hostům ubytovaným v hotelech Sirenis Seaview Country Club a Sirenis Hotel Club Aura, ale je přístupný i pro širokou veřejnost. Park je rozdělen do několika tématických částí, které jsou vhodné pro všechny generace. Najdete tady bazén se zvířátky pro ty nejmenší děti (od 2 do 4 let), dále bazén pro větší děti (od 4 do 10 let) ve stylu karibských pirátů a samozřejmě skluzavky, tobogány a další atrakce pro starší děti a dospělé (Aquafun, Aquatuboa, Aquaracer, Kamikaze, Tornado). Hostům jsou k dispozici šatny a uzamykatelné skříňky.
Vstup do parku je přes hotelovou recepci, lze zakoupit buď celodenní pernamentku (All Day Pass za 45 € na osobu, děti mají vstup za polovinu), která zahrnuje i "all inclusive" jídlo a pití v restauraci, baru a bufetu v hotelovém areálu po celou otvírací dobu parku nebo můžete zvolit levnější variantu a zaplatit vstup pouze do vodního parku (10 € na osobu).

Parque acuático Sirenis Aquagames - Sirenis Seaview Country Club
C / des Caló s/n - Port des Torrent, Sant José, Ibiza
tel.: (+34) 971 595 059, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Podrobné informace o atrakcích, vstupném, otevírací době, rezervační formulář pro celodenní vstup a také fotografie z parku najdete na webové adrese: http://www.sirenisaquagames.com nebo na facebookovém profilu: http://www.facebook.com/sirenishotels

Dovolená na Ibize

Dovolená na Ibize

Hledat

CookiesAccept

POZNÁMKA! Tato stránka používá cookies a obdobné technologie.

Odkliknutím modrého tlačítka "I understand" souhlasíte s používáním stránek. Learn more

I understand