overview-cap-negretx.jpg

Anketa

Které téma Vás nejvíce zajímá?

Letoviska - 6.8%
Pláže - 28.7%
Města a obce - 2.3%
Kluby - 34.7%
Památky - 5.4%
Výlety - 10.5%
Nákupy - 7.4%
Restaurace - 4.3%

Celkem hlasů: 352
Hlasování v této anketě již bylo ukončeno. Skončilo: 03 dub 2015 - 05:48

Reklama

S dětmi na Ibize

Ibiza je ideální volba pro rodinnou dovolenou s dětmi všech věkových kategorií. 

Pokud budete trávit svoji dovolenou na Ibize s dětmi, jistě je časem omrzí koupání v moři a hrátky na pláži. Pobyt s dětmi si můžete zpestřit i dalšími aktivitami, které je zaručeně pobaví.

 

Go-Karts Santa Eulària

Motokárová trať na okraji města Santa Eulària des Riu je dlouhá 300 metrů a nabízí motokáry nejen pro dospělé, ale i takové, které jsou pomalejší a vhodné pro děti již od  3 let věku. Před jízdou vás personál poučí o ovládání motokár a bezpečnostních pravidlech. 

www.gokartssantaeulalia.com

Go-Karts Santa Eulalia, Carretera Eivissa -Santa Eulària des Riu, 6.km, Santa Eulària des Riu

Tel. (+34) 971 317 744

 

Karting Sant Antoni

Motokárová trať na okraji města Sant Antoni de Portmany  nabízí motokáry pro malé i velké, motokáry pro děti jsou určeny dětem od 4 let. Součástí areálu je i koutek pro děti s trampolínou. Občerstvit se můžete na terase s výhledem na trať. Vstupné je od 8€ do 20€, podle toho, jaký typ motokáry si vyberete. Otevřeno je od května do října, od 10:00 do půlnoci. Od listopadu do dubna je otevřeno jen o víkendech.

www.kartingsanantonio.com

Carretera Eivissa-Sant Antoni de Portmany, 14 km, Sant Antoni de Portmany

tel. (+34) 971 343 805

 

Cova de Can Marça (Cueva de Can Marçà)

Jeskyně Cova de Can Marça se nachází na severu ostrova Ibiza, nedaleko letoviska Port de Sant Miquel. Prohlídka jeskyně, kde se v minulosti ukrývali piráti a pašeráci tady skladovali nelegálně získané zboží, je doprovázena speciálními světelnými a hudebními efekty. Od jeskyně je přímo "pohlednicový" výhled na zátoku Port de Sant Miquel, ostrůvky Illa de sa Ferradura a Illa Murada.

Rezervace vstupenek není nutná, otevřeno je celoročně:

Od května do října, denně: 10.30-13.30 hod. a 14.30 -20.00 hod.

Od listopadu do dubna, denně: 11.00-17.30 hod.

V letním období se prohlídky konají každých 30 minut, v zimě každých 45 minut.

Komentovaná prohlídka v několika světových jazycích trvá asi 40 minut.

Do jeskyně se nemusíte nijak zvlášť teple oblékat, uvnitř je průměrná teplota 20°C.

Vstupné je 9€ za dospělou osobu, za děti od 4 do 12 let zaplatíte 5€, malé děti do 4 let mají vstup zdarma. (Ceny jsou aktuální k 12.1. 2012)

 

Vodní park Aguamar

Vodní park Aguamar se nalézá v letovisku Platja d´en Bossa, mezi pláží a známým tanečním klubem Space. Ve vodním parku je spousta atrakcí, několik různých druhů tobogánů a skluzavek. Jsou však vhodnější spíše pro starší děti. V areálu parku je restaurace, kavárna a pokud si přinesete vlastní jídlo, k dispozici je prostor pro piknik. Aguamar má otevřeno od poloviny května do konce září, denně od 10:00 do 18:00 hodin. Za nepříznivého počasí je zavřeno. Jednorázové vstupné je 18€ a 10€ za dítě do 12 let. Za skříňku zaplatíte 5€, zpoplatněna jsou i lehátka. V průběhu dne můžete park opustit a znovu se vrátit.

Aguamar Water Park, Platja d´en Bossa

Tel. (+34) 971 300 671 

 

Aquarium Cap Blanc

Akvárium Cap Blanc najdete na okraji města Sant Antoni de Portmany. Je to vlastně přírodní jeskyně, kde jsou k vidění živočichové, kteří žijí ve vodách Středozemního moře v okolí Ibizy. Jeskyni se také říká Cova de Ses Llagostes, protože právě tady místní rybáři shromažďovali nalovené langusty. Prostory tohoto přírodního akvária využívá i společnost CERM, která pečuje o zraněné a ohrožené mořské živočichy. Nejčastějšími pacienty jsou mořské želvy. Před vchodem do jeskyně je malá terasa s barem, kde se můžete občerstvit, v létě tady grilují čerstvě nalovené sardinky. Otevřeno je od května do listopadu, denně od 10:00 do 21:00 hodin. V zimní sezóně je otevřeno v úterý a sobotu od 10:00 do 14:00 hodin. Za vstupné zaplatíte 3€.

Carretera de Cala Gració (naproti hotelu Tanit), Cala Gració, Sant Antoni de Portmany

Tel. (+34) 971 342 206, (+34) 663 945 475

www.aquariumcapblanc.com

 

Turistický vláček

Nejen dětem, ale i dospělým se bude líbít jízda po Ibize turistickým vláčkem. Je to dobrý způsob, jak pohodlným způsobem poznat alespoň část ostrova.

www.trenturisticoibiza.com

 

Bowling centrum Platja d´en Bossa

Bowling se nachází přímo v centru letoviska Platja d´en Bossa a nabízí spoustu zábavných činností pro celou rodinu. Kromě čtyř moderních bowlingových drah tady najdete i minigolf, trampolíny pro děti a další atrakce. Každou sobotu večer se pořádá karaoke. Otevřeno je denně po celý rok. 

C. Murtra 2-4, Platja d´en Bossa

Tel. (+34) 971 300 356

 

Zona verde v Sant Antoni de Portmany

Zelená zóna ve městě Sant Antoni de Portmany je umístěna v části Ses Variades, mezi ulicemi Calle Vara de Rey a Velázquez. Její součástí je nové dětské hřiště se skluzavkami a prolézačkami. Kromě toho tady byl vybudován i okruh zdraví pro seniory, něco jako venkovní posilovna. Celá zóna má rozlohu více než 2.000 m² a je osázena novými stromy a keři.

 

Ponylandia (Ponyland)

Oblíbeným rozptýlením pro děti je jízda na ponících.

Carretera Eivissa-Jesús

Tel. (+34) 630 204 272

Dovolená na Ibize

Dovolená na Ibize

Hledat