overview-cap-negretx.jpg

Anketa

Které téma Vás nejvíce zajímá?

Letoviska - 6.8%
Pláže - 28.7%
Města a obce - 2.3%
Kluby - 34.7%
Památky - 5.4%
Výlety - 10.5%
Nákupy - 7.4%
Restaurace - 4.3%

Celkem hlasů: 352
Hlasování v této anketě již bylo ukončeno. Skončilo: 03 dub 2015 - 05:48

Reklama

Jak strávit dovolenou

Dovolenou na Ibize můžete prožít mnoha způsoby. Třeba jen odpočinkem na některé z desítek nádherných pláží nebo se můžete věnovat rozličným sportovním aktivitám, kterých tu najdete nepřeberné množství. Překrásné přírodní scenérie ibizského venkova jsou doslova rájem pro turistiku, vydejte se třeba k některé z obranných věží, které stojí na pobřeží Ibizy.

Jestliže plánujete strávit dovolenou rušnějším způsobem, zavítejte do některého ze světoznámých klubů a protancujte třeba celou noc i den. Spokojeni budou i ti, kteří rádi nakupují, Ibiza doslova překypuje množstvím obchodů, krámků a značkových butiků. Velmi populární jsou i nákupy na hippie trzích.

Milovníkům památek má Ibiza také co nabídnout, některé z nich jsou dokonce zapsány na seznamu světového kulturního dědictví Unesco. Navštívit můžete několik zajímavých muzeí, galerií a archeologických nalezišť. Ibiza potěší i obdivovatele architektury, kochat se můžete čistými liniemi zdejších domů a krásou bílých kostelů, které stojí snad ve všech městech a vesnicích na ostrově.

Velmi oblíbené jsou lodní výlety, zejména výlet na sousední ostrov Formentera.  

Ať už jste mladí, staří nebo cestujete na Ibizu s dětmi, ostrov Ibiza má co nabídnout všem generacím.

Dovolená na Ibize

Dovolená na Ibize

Hledat