Poslední novinky

Reklama

Vítejte na Ibize

Benvingut a Eivissa - Bienvenido a Ibiza - Vítejte na Ibize

IbizaObjevte s námi Ibizu, španělský ostrov ve Středozemním moři, který vás dozajista okouzlí svou atmosférou. Ibiza není jen ostrovem zábavy, jak je často prezentována v médiích, ale i ostrovem, kde naleznete nedotčenou přírodu, krásné pláže, moře s průzračnou vodou, ale také památky z dob minulých, z nichž některé jsou na seznamu světového kulturního dědictví Unesco. 

Objevte Ibizu takovou, jaká je ve skutečnosti. Užijte si klid ostrova v romantickách zátokách, vychutnejte si při procházce přírodou neopakovatelnou vůni zdejších borovic, kterými je Ibiza doslova posetá, navštivte místa, která na vás dýchnou dávnou historií a poznejte místní tradice. A pokud zatoužíte po zábavě a společnosti, do žádného ze známých klubů to nemáte nikdy daleko. 

Neskutečnou až téměř snovou atmosféru si vychutnáte, když se projdete po útesech v okolí magického ostrůvku Es Vedrá, který vystupuje z mořských vod u pobřeží Ibizy. Některým prý připomíná katedrálu, jiní věří, že zde přistálo UFO. 

Poddejte se lenošení na některé z pláží ostrova a vyberte si tu, která Vám bude vyhovovat, třeba některou romantickou zátoku nebo přesně naopak, zvolte pláž rušnější s rozmanitou nabídkou služeb. 

Projděte se ibizským venkovem a obdivujte krásu mnohdy stovky let starých olivovníků, fíkovníků a mandlovníků. 

Nechejte se okouzlit úžasně jednoduchou a přesto tak působivou Ibicenco architekturou, kterou už obdivoval nejeden slavný světový architekt. 

Zažijte proslulý západ slunce na Ibize a nalaďte se na pomalejší životní tempo, které je pro život na ostrově tak typické. 

Staňte se alespoň na malou chvíli součástí přívětivé a kosmopolitní atmosféry, která na ostrově panuje a podlehněte zvláštnímu kouzlu Ibizy. 

O Ibize se říká, že je posledním rájem na Zemi. Ať tam kousek svého ráje najdete i Vy a Vaše dovolená na Ibize ať se stane nezapomenutelným zážitkem.

Nejčtenější články

Nejnovější články

Dovolená na Ibize

Dovolená na Ibize

Hledat

CookiesAccept

POZNÁMKA! Tato stránka používá cookies a obdobné technologie.

Odkliknutím modrého tlačítka "I understand" souhlasíte s používáním stránek. Learn more

I understand