Poslední novinky

Reklama

Vítejte na Ibize

Benvingut a Eivissa - Bienvenido a Ibiza - Vítejte na Ibize

IbizaObjevte s námi Ibizu, španělský ostrov ve Středozemním moři, který vás dozajista okouzlí svou atmosférou. Ibiza není jen ostrovem zábavy, jak je často prezentována v médiích, ale i ostrovem, kde naleznete nedotčenou přírodu, krásné pláže, moře s průzračnou vodou, ale také památky z dob minulých, z nichž některé jsou na seznamu světového kulturního dědictví Unesco. 

Více informací...

Jak na Ibizu

Velká většina lidí volí jako nejsnadnější způsob dostat se na Ibizu leteckou dopravuBěhem letní turistické sezóny fungují přímé lety na Ibizu z mnoha velkých evropských měst. V zimní sezóně patrně poletíte s přestupem přes některé španělské město (Barcelona, Madrid, Palma de Mallorca). 

Ibiza je dostupná také po moři. Trajekty pravidelně odplouvají z kontinentálního Španělska. Vybrat si můžete mezi Barcelonou, Valencií, Denií a Alicante. 

Více informací najdete zde.

Pláže na Ibize

Pláže na ostrově Ibiza patří k nejkrásnějším ve Středomoří. Pobřeží ostrova lemuje více než 60 pláží a každý si tu podle svých požadavků najde tu svou.

ibiza-mapa-plaze-220

Většina pláží na Ibize je písečná, některé jsou oblázkové, jedny jsou dlouhé a jiné zase ukryté v malách zátokách, kterým se tady říká "calas". Mnoho ibizských pláží pravidelně získává tzv. "modrou vlajku" za čistotu pláže a moře. Pláže v turistických rezortech jsou velmi dobře vybaveny a vyberete si tady z velkého množství rekreačních a sportovních aktivit.

Více informací najdete zde.

Nejčtenější články

Nejnovější články

Dovolená na Ibize

Dovolená na Ibize

Hledat

CookiesAccept

POZNÁMKA! Tato stránka používá cookies a obdobné technologie.

Odkliknutím modrého tlačítka "I understand" souhlasíte s používáním stránek. Learn more

I understand